ПРО ОК НКК “АГРАРНИК”

Обласний  комунальний навчально-курсовий комбінат «Аграрник»
розташований за адресою: Кіровоградська область, м. Кропивницький, вулиця Ю.Коваленко 1; службові телефони: (0522)55-82-76, (0522)55-32-34.
Електронна адреса: 553234@i.ua.
Сайт: www.agrarnic.kr.ua.

ОКНКК «Аграрник» створений згідно наказу Кіровоградського обласного об’єднання «Сільгосптехніка» № 294 від 6 грудня 1973 року та є правонаступником  прав і обов’язків Кіровоградського обласного державного комунального навчально-курсового комбінату професійного навчання робітників.

Форма власності – комунальна

Сьогодні ОКНКК «Аграрник» – це потужний навчальний заклад, який веде підготовку та підвищення кваліфікації за 15 робітничими професіями. Серед них такі важливі для сьогодення як: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» категорії «А1» (легкі трактори), «А2» (важкі трактори), «В1» (зернозбиральні комбайни), «Д1» (екскаватори) «Водій автотранспортних засобів» категорій «В» (легковий автомобіль), «С» (вантажний автомобіль), «Д» (автобус), «СЕ» (автопоїзд) «Електромонтер», «Електрогазозварник», «Машиніст холодильних установок». Навчальний заклад також проводить навчання та перевірку знань з охорони праці, щорічну переатестацію кочегарів котелень. Середньорічна кількість осіб, які скористалися послугами навчального закладу досягає 2500 осіб.

В складі ОКНКК «Аграрник» діють 9 районних навчальних пунктів: Бобринецький, Вільшанський, Гайворонський, Маловисківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Олександрійський, Олександрівський,  Ульянівський. Слухачі мають можливість пройти навчання за місцем свого проживання без додаткових транспортних витрат.

Підготовка водіїв автотранспортних засобів – окремий і один з пріоритетних напрямків діяльності закладу. Адміністрація   ОКНКК «Аграрник» приділяє значну увагу якості підготовки водіїв, технічному стану транспортних засобів, оновленню парку автотранспортної техніки. Саме тому «Автошкола «Аграрник» – так її називають кандидати у водії – сьогодні займає високе місце серед навчальних закладів такого профілю. Для підтримки високого рівня підготовки слухачів заклад має в розпорядженні фахівців високого рівня з підготовки майбутніх водіїв та необхідну кількість навчальних класів, обладнаних за сучасними вимогами.

Парк автомобільної техніки достатньо різноманітний. Для підготовки водіїв легкових автомобілів використовуються сучасні Skoda Fabia, Daewoo Lanos, Daewoo Leganza. Також присутні транспортні засобі сімейства ВАЗ, ГАЗ.

Для підготовки водіїв вантажних автомобілів навчальний заклад має в розпорядженні учбовий автомобіль «КАМАЗ», до речі – єдиний в м.Кропивницькому. Доповнюють гамму автомобілі ЗІЛ та ГАЗ.

Навчання водіїв автобусів також забезпечене аудиторним фондом та транспортними засобами. В планах навчального закладу – придбання навчального автобуса сучасної марки.

Майбутні водії вантажних автомобілів з причепами також забезпечені відповідними транспортними засобами. Найбільш популярним серед слухачів є КАМАЗ з причепом, також навчальний заклад має в розпорядженні автомобіль ЗІЛ з причепом. В планах навчального закладу – придбання сучасного сідельного тягача, запровадження підготовки водіїв ADR, організація курсів з підготовки водіїв вантажних автомобілів з видачею сертифікатів міжнародного зразку.

Не залишились без уваги і водії мотоциклів та скутерів. Щорічно біля 50 осіб опановують цей вид транспорту. Для них – мотоцикл «Мінск» та скутер «Navigator».

ОКНКК «Аграрник» веде підготовку водіїв за програмою соціальної реабілітації учасників АТО, проводить навчання слухачів за замовленням  управлінь агропромислового розвитку м. Кропивницького та районних центрів Кіровоградської області, плідно співпрацює з обласним та районними центрами зайнятості населення. Для певних категорій слухачів присутні програми безкоштовного навчання з забезпеченням житлом та компенсацією транспортних витрат.

Не залишаються без уваги і замовлення підприємств та організацій. ОКНКК «Аграрник» завжди готовий до співпраці з роботодавцями, створюючи курси цільового призначення, групи індивідуальної підготовки та інші форми навчання.

Кожне звернення особи, яка прагне здобути професію чи кваліфікацію,  роботодавця, який не байдужий до свої працівників та прагне їхнього професійного зростання, не залишиться без уваги адміністрації.

Ми чекаємо Вас за адресою: м. Кропивницький, вулиця Ю.Коваленко 1. (біля ТЦ «Велмарт). Також до Ваших послуг тел.: 271020, 050-3333-604, 096-333-1-604, а також веб-сайт www.agrarnic.kr.ua.

Як нас знайти:
ОК НКК “Аграрник” знаходить поряд з ТЦ  “Велмарт”

“Аграрник” готовий прийняти на навчання водіїв різних категорій, трактористів, електрозварювальників,  операторів котелень, машиністів котельної установки, електромонтерів!