Лекція разом з спеціалістами регіонального сервісного центру МВС

Спеціалісти регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області  Троцький Р.В., Воскобойник С.В. провели лекцію для наших слухачів з вивчення Правил дорожнього руху

Обов’язковою темою обговорення стало навчання в автошколах, яку чітко роз’яснив головний спеціаліст регіонального сервісного центру Роман Володимирович. Він розповів, з якого віку можна отримати посвідчення  на право керування мотоциклами та автомобілями. Розповів про важливість добросовісного навчання в автошколі, адже від практики та теорії майбутнього водія, залежить  його здоров’я та здоров’я  інших учасників дорожнього руху.

Захід відбувався на базі ОКНКК «Аграрник», під час якого були охоплені всі навчальні групи  В цілому було охоплено близько 100 слухачів. Під час лекції Спеціалісти регіонального сервісного центру наголосили на тому, що в ролі пасажира, пішохода, водія, ми всі являємося учасниками дорожнього руху. Розповіли присутнім і про статистику ДТП, штрафні санкції за порушення ПДР, а також зазначили, що тільки спільними зусиллями учасників дорожнього руху цю статистику можна знизити. Нашими діями можна завдати шкоди, а інколи – врятувати життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *