Вільшанський НП

Вільшанський навчальний пункт з’явився у мережі ОКНКК «Аграрник» порівняно недавно, однак результати діяльності педагогічного колективу  отримали високу оцінку адміністрації та слухачів.

На базі Вільшанського навчального пункту проводиться підготовка слухачів за професіями: Водій автотранспортних засобів категорії «В»,  «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1» та «А2».

Керівництво навчальним  пунктом здійснює Добров Валентин Олександрович – викладач вищої категорії, викладає предмети «Будова автомобіля», «Правила дорожнього руху».

Бедрик Володимир Васильович – викладач вищої категорії, викладає предмети «Агротехнологія», «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Будова автомобіля», «Правила дорожнього руху», а також навчає слухачів практичному водінню легкового автомобіля.

Владов Олександр Анатолійович – викладач першої категорії, в своїй педагогічній діяльності спеціалізується на викладанні предметів «Правила дорожнього руху», «Безпека дорожнього руху», а також навчає слухачів практичному водінню легкового автомобіля.

Практичному водінню автомобілів та тракторів навчає майстер виробничого навчання Діордієв Олександр Іванович

Для проведення навчального процесу заклад має в розпорядженні обладнані навчальні аудиторії, майстерні та техніку.

Клас з вивчення правил дорожнього руху
Клас з вивчення правил дорожнього руху
Клас з вивчення будови тракторів та автомобілів
Клас з вивчення будови тракторів та автомобілів

До послуг слухачів – сучасні засоби навчання з доступом до мережі Internet.

Заклад активно співпрацює з управліннями соціального захисту населення в частині соціальної реабілітації учасників АТО (навчання на водія категорії «В»), з районним центром зайнятості в межах підготовки трактористів з числа незайнятого населення. Для слухачів навчання  – абсолютно безкоштовне, що в наш час є дуже рідким явищем.

Контактний телефон: 066-213-36-55.

Заклад розміщено за адресою: с.м.т. Вільшанка, вул. Вишнева 62.