Водій автотранспортних засобів категорії «С» (вантажний автомобіль)

Підготовка водіїв вантажних автомобілів – складна справа навіть для іменитих автошкіл. Лише декілька навчальних закладів м. Кропивницького мають достатню матеріальну базу, транспортні засоби та дозвільні документи для цієї діяльності. Автошкола «Аграрник» – серед них. Далі про все по порядку.

Для навчання водія вантажного автомобіля  автошкола «Аграрник» має обладнані аудиторії з правил дорожнього руху, безпеки дорожнього руху, будови вантажного автомобіля.

Теоретичну підготовку ведуть професіональні викладачі. Серед них – Годунко Микола Іванович – викладач вищої категорії з педагогічним стажем більше 25 років, водій-професіонал. Сотні підготовлених ним спеціалістів працюють водіями та дорогах нашої країни.

Викладач на робочому місці
Вивчення будови автомобіля
Заняття з правил дорожнього руху
Закріплення вивченого матеріалу

 

Поряд з досвідченим викладачем працює та набуває досвіду його  колега – Ліпінський Олександр Миколайович. Не зважаючи на молодий вік, педагог сумлінно ставиться до своїх обов’язків та користується повагою слухачів.

Практичне навчання – робота інструкторів з практичного водіння.

Довгополий Валерій Іванович – досвідчений інструктор, професійний водій та майстер своєї справи. Навчає слухачів керувати автомобілем більше 8 років. Керує навчальним автомобілем КАМАЗ – найбільш затребуваним серед водіїв вантажних автомобілів.

Також підготовку «далекобійників» веде ще один фахівець своєї справи – Сутягін Анатолій Геннадійович. Професійний водій, за плечима якого сотні тисяч кілометрів, неодмінно навчить слухача водійській справі. Також не залишить поза увагою догляд та обслуговування автомобіля.

Автомобіль «ЗІЛ» хоч і не такий «престижний», однак має свої особливості

Запрошуємо Вас на навчання!

Перелік документів, які подаються для навчання:

  • копія національного паспорта (перша, друга та сторінка з останнім місцем реєстрації). Для осіб без українського громадянства – копія посвідки про тимчасове чи постійне проживання на території України;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • 2 фото довільного розміру;
  • копія документу про освітній рівень;
  • медична довідка щодо придатності керування автомобільною технікою відповідної категорії.

Якщо у Вас виникли питання, зокрема про графік комплектації груп  – звертайтеся в навчальний заклад, по телефонам або через форму на сайті.

Ми в ВК: vk.com/agrarnic 

Ми в Фейсбук: facebook.com/agrarnic

Наші спеціалісти проконсультують Вас з будь-яких питань.