А в т о ш к о л а «І н г у л»

Автошкола «Інгул».

Шановні відвідувачі

Розпочала роботу філія ОКНКК «Аграрник» – Автошкола «Інгул»

Навчальний клас розташований в центральній частині м. Кропивницький – Дім побуту «Інгул»  (пл. Б.Хмельницького), 3 поверх.

Навчальний клас обладнаний сучасними комп’ютерними класами з інноваційними програмами з вивчення правил дорожнього руху. Навчання в школі  «Інгул» надає своїм учням  відмінну можливість для швидкого і кваліфікованого здобуття знань та успішного складання іспитів у Сервісних Центрах. 

Інструктори та викладачі автошколи «Інгул» пройшли  відповідну атестацію в Сервісних центрах, що підтверджує їх високу  кваліфікацію.

 Викладач максимально зрозуміло з наочними прикладами пояснює особливості ПДР. Для кращого засвоєння матеріалу використовуються загальноприйняті методики і власні розробки, які надають ефективний вплив на процес освоєння навчального матеріалу.

Графік практичних занять складається індивідуально, враховуючи побажання кожного слухача.

Автопарк школи «Інгул» налічує понад 10 моделей автомобілів, серед яких вітчизняні та зарубіжні автомобілі з механічною коробкою передач. Зовсім скоро автопарк поповниться навчальним автомобілем з автоматично коробкою передач.

Наше головне завдання – надати слухачеві необхідні знання та практичні навички для впевненого керування автомобілем, а також успішної  здачі  іспитів в Сервісном центрі та отримання посвідчення водія.

Навчання водіїв в нашій автошколі дозволяє випускнику відчувати себе впевнено і безпечно на дорогах міста та вільно маневрувати в потоці автомобілів.

 

 

Автошкола рада бачити вас щодня: в будні з 08:00 до 17:00, і та в суботу з 08:00 до 14:00.

Наші переваги
· Доступні ціни. Без прихованих платежів.
· У вартість навчання включені уроки водіння (з пальним)
· Навчання водінню в зручний для Вас час.
· Поетапна оплата за навчання
· Діє програма від Приватбанку “Оплата частинами”
· Супровід слухача в сервісному центрі МВС до отримання водійського посвідчення. 

Слухачі, які закінчили нашу автошколу, можуть скласти іспити та отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі України без оформлення додаткових документів.

Запрошуємо Вас на навчання!

Перелік документів, які подаються для навчання:

  • копія національного паспорта (перша, друга та сторінка з останнім місцем реєстрації). Для осіб без українського громадянства – копія посвідки про тимчасове чи постійне проживання на території України.
  • копія ідентифікаційного коду.
  • –  2 фото довільного розміру
  • медична довідка щодо придатності керування автотранспортними засобами відповідної категорії.

Якщо у Вас виникли питання – звертайтеся в навчальний заклад, по телефонам або через форму на сайті.

Ми в Фейсбук: facebook.com/Автошкола-Інгул

Наші спеціалісти проконсультують Вас з будь-яких питань.